TICKLESS BABY

 
DOPORUČUJEME
583 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 35464
EAN 5999566450013
Dotaz k produktu
 

K dispozici barva růžová a béžová. Barvu prosím uveďte do poznámky.

 

Hledáte bezpečnou ochranu vašich dětí proti klíšťatům? Odpuzovač Tickless Baby zajistí ochranu batolat a nejmenších dětí při pobytu v přírodě. Stačí odpuzovač dítěti upevnit na oděv, kočárek nebo baťůžek. Odpuzovač je zcela šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje chemické látky ani vůně. Odpuzovač Tickless Baby vydává ultrazvukové pulzy, které klíšťata od člověka odpuzují a narušují jejich orientaci. Ultrazvukové pulzy odpuzovače jsou pro člověka zcela nepostřehnutelné a je naprosto bezpečný. Odpuzovač je účinný přibližně do vzdálenosti 1,5 m. Životnost odpuzovače Tickless Baby  je v běžných podmínkách přibližně 9 - 12 měsíců, od jeho aktivace.

Vlastnosti:

  • Odpuzovač pro nejmenší děti a batolata s preventivními účinky proti klíšťatům v dosahu 1,5 m
  • Odpuzovač Tickless Baby stačí připevnit na oděv
  • Je šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje chemické látky a vůně
  • Vydává ultrazvukové pulzy
  • Ultrazvukové pulzy jsou nepostřehnutelné pro člověka a zcela bezpečné
  • Životnost odpuzovače Tickless Baby je 9 - 12 měsíců od aktivace
  • Je ideální pro děti do 6 let

Způsob použití:
Odpuzovač se aktivuje odstraněním karty. Zapnutí přístroje signalizují 4 krátké světelné signály. Provoz přístroje lze ověřit zmáčknutím tlačítka a následnou kontrolou světelného signálu. Přístroj je odolný proti vlhkosti (IP31), ale není zcela voděodolný, proto je po namočení třeba odpuzovač vysušit.

Testování:
Technologie Tickless prošla pečlivým testováním a její účinky byly prokázány klinickými studiemi v roce 2012 Vysoké školy veterinární, univerzity Camerino, Italie.

 
Napište nám svůj dotaz