TICKLESS HUNTER ORANŽOVÝ

 
669 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 37649
EAN 5999566450051
Dotaz k produktu
 

Ochrana proti klíšťatům

 

Ochranu proti klíšťatům při loveckých aktivitách a pobytu v přírodě zajistí Odpuzovač Tickless Hunter . Stačí si odpuzovač jednoduše upevnit na oděv. Odpuzovač je zcela šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje chemické látky ani vůně. Odpuzovač Tickless Hunter vydává ultrazvukové pulzy, které klíšťata od člověka odpuzují a narušují jejich orientaci. Ultrazvukové pulzy odpuzovače jsou pro člověka, psy a volně žijící zvířata zcela nepostřehnutelné. Odpuzovač je účinný přibližně do vzdálenosti 2 m. Stisknutím tlačítka se přístroj zapne či dle potřeby vypne spolu se světelným signálem kontrolky. Automaticky se přístroj vypne po 8 hodinách.

Klíčové vlastnosti odpuzovače Tickless Hunter orange

  • Odpuzovač s preventivními účinky proti klíšťatům v dosahu 2 m
  • Odpuzovač Tickless Hunter green stačí připevnit na oděv
  • Je šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje chemické látky a vůně
  • Vydává ultrazvukové pulzy
  • Ultrazvukové pulzy jsou nepostřehnutelné pro člověka, psy a volně žijící zvířata
  • Tlačítko pro zapnutí a vypnutí a světelná kontrolka
  • Automatické vypnutí odpuzovače Tickless Hunter green po 8 hodinách

Délka účinnosti:
Životnost odpuzovače v běžných podmínkách je 3 000 hodin.

Způsob použití:
Přístroj se aktivuje odstraněním karty, vestavěná lithiová baterie zajistí provoz odpuzovače. Po zapnutí tlačítka se přístroj zapne a světelná kontrolka čtyřikrát zabliká zeleným světlem. Při opětovném stlačením tlačítka se přístroj vypne, což kontrolka signalizuje jedním dlouhým červeným světlem. Po zapnutí bude kontrolka jednou za 5 minut blikat. Po 8 hodinách se přístroj automaticky vypne. Přístroj je odolný proti vlhkosti (IP31), ale není zcela voděodolný, proto při namočení je třeba odpuzovač vysušit.

Testování:
Technologie Tickless prošla pečlivým testováním a její účinky byly prokázány v roce 2012 klinickými studiemi Vysoké školy veterinární, univerzity Camerino, Itálie.

 
Napište nám svůj dotaz