TICKLESS PET

 
561 Kč / ks
 
 
 
Dostupnost SKLADEM
Objednávkový kód 35465
EAN 5999566451058
Dotaz k produktu
 
 

Odpuzovač Tickless Pet orange zajistí ochranu psů a koček proti klíšťatům a blechám při pobytu v přírodě. Stačí odpuzovač jednoduše upevnit třeba na obojek.  Odpuzovač je zcela šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje chemické látky ani vůně. Odpuzovač Tickless Pet vydává ultrazvukové pulzy, které klíšťata a blechy odpuzují a narušují jejich orientaci. Ultrazvukové pulzy jsou pro člověka i zvířata zcela nepostřehnutelné a je zcela bezpečný. Odpuzovač je vhodný pro mláďata, starší i březí zvířata. Odpuzovač je účinný přibližně do vzdálenosti 1,5 m. Životnost odpuzovače Tickless Pet orange je v běžných podmínkách přibližně 9 - 12 měsíců, od jeho aktivace.

Vlastnosti:

  • Odpuzovač pro psy a kočky s preventivními účinky proti klíšťatům a blechám v dosahu 1,5 m
  • Je šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje chemické látky a vůně
  • Odpuzovač Tickless Pet orange se připevňuje například na obojek
  • Vydává ultrazvukové pulzy
  • Ultrazvukové pulzy jsou nepostřehnutelné pro člověka i domácí zvířata a jsou zcela bezpečné
  • Životnost odpuzovače Tickless Pet orange je 9 - 12 měsíců od aktivace

Způsob použití:

Odpuzovač se aktivuje odstraněním karty. Zapnutí přístroje signalizují 4 krátké světelné signály. Provoz přístroje lze ověřit zmáčknutím tlačítka a následnou kontrolou světelného signálu. Přístroj je odolný proti vlhkosti (IP31), ale není zcela voděodolný, proto je po namočení třeba odpuzovač vysušit.

Testování:

Technologie Tickless prošla pečlivým testováním a její účinky byly prokázány klinickými studiemi v roce 2012 Vysoké školy veterinární, univerzity Camerino, Italie.

 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Radomíra Cahelová říká:
Dá se vypnout a zapnout dle potřeby?


0

 

Napište nám svůj dotaz